Konkurs inicjatyw kulturalnych!

konkurs

Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Głogów do udziału w konkursie na lokalne inicjatywy kulturalne!

Zachęcamy do zapoznawania się z regulaminem konkursu i do składania wniosków na inicjatywy wpisujące się w obszar kultury, które będą skierowane do lokalnej społeczności, wpłyną na jej rozwój, integrację i aktywizację. Najciekawsze projekty uzyskają dofinansowanie i będą realizowane w II półroczu br. w partnerstwie z Centrum Biblioteczno-Kulturalnym.

Szczegółowe informacje i dokumenty dotyczące konkursu znajdują się na naszej stronie internetowej cbkgg.pl lub gokprzedmoscie.pl (zakładka „Coraz Bliżej Kultury / Konkurs inicjatyw). Termin składania wniosków upływa 19 czerwca. Liczymy na Waszą kreatywność!

Załączniki do pobrania (aby pobrać wszystkie pliki naraz, proszę wybrać link „komplet dokumentów – word” lub „komplet dokumentów – pdf”):

(Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

logo nck

Data opublikowania: 14:48, 31 maja 2023

Kategorie: Aktualności