Zagraj w powrót do przeszłości!

plakat powrót nagrody

Serdecznie zapraszamy do pobrania kart gry terenowej i zmierzenia się z gminnym „Powrotem do przeszłości”!

Gra „Gmina Głogów: powrót do przeszłości” składa się z dwóch części – można zagrać w obie (do czego serdecznie zachęcamy!) albo w jedną, wybraną.

W 1. części gry naszym zadaniem jest odwiedzenie różnego rodzaju obiektów (dawnych budynków, pomników itp.) w niektórych miejscowościach Gminy Głogów i wykonaniu zadań przypisanych do każdej lokalizacji.

Z kolei w 2. części gry trzeba wykonać aktualne zdjęcie budynku, krajobrazu lub miejsca przedstawionego na przedwojennym zdjęciu lub grafice.

Karty do gry można pobrać ze strony internetowej Centrum (https://cbkgg.pl), są także dostępne w naszych bibliotekach w Przedmościu i Serbach, a także w Urzędzie Gminy Głogów.

Na osoby, które wykonają zadania opisane w kartach zadań i dostarczą je do naszych bibliotek (część 1 gry) lub prześlą odpowiednie zdjęcia na adres [email protected] (część 2 gry), czekają atrakcyjne nagrody – do wyboru, do koloru!

Bardzo serdecznie zapraszamy do rodzinnych wypraw śladami dawnych zdjęć!

Gra powstała w ramach projektu „Tropiciele Lokalnej Historii: powrót do przeszłości w Gminie Głogów”, realizowanego przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów.

(Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”)

https://niepodlegla.gov.pl/

https://www.facebook.com/niepodlegla1918

pasek logo niepodległa
Pliki do pobrania

Data opublikowania: 22:10, 28 sierpnia 2023

Kategorie: Aktualności