Zima w Gminie Głogów 2026 – zapraszamy!

Wójt Gminy Głogów i Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów serdecznie zapraszają na „Zimę w Gminie Głogów 2026”, w dniach od 2 do 10 lutego!

Zapisy rozpoczynają się w środę 14 stycznia, od godz. 11 do 16, pod następującymi numerami telefonów:

dla miejscowości Borek, Zabornia, Przedmoście, Bytnik – pod numerem tel. 536-246-407

  dla miejscowości Turów, Ruszowice, Szczyglice – pod numerem tel. 663-660-592

dla miejscowości Serby, Stare Serby, Grodziec Mały – pod numerem tel. 509-510-660

dla miejscowości Wilków, Klucze, Krzekotów – pod numerem tel. 667-547-663

Udział w zajęciach i wycieczkach mogą wziąć dzieci w wieku 7-15 lat, mieszkające na terenie naszej gminy. W tym roku zajęcia stacjonarne będą się odbywać w pięciu świetlicach: Borek, Przedmoście, Serby, Turów, Wilków. Młodzi uczestnicy wezmą udział w różnorodnych warsztatach, grach i zabawach, a podczas wycieczek odwiedzą m.in. Fun Park w Jeleniej Górze, Teatr Lubuski w Zielonej Górze, park trampolin w Lesznie, a na zakończenie – Multikino w Galerii Glogovia. Zajęcia stacjonarne w świetlicach będą się odbywać w godzinach od 10 do 14.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty zgłoszeniowe będą dostępne od poniedziałku w świetlicach środowiskowych, można je także pobrać ze strony internetowej cbkgg.pl lub gminaglogow.pl.

Data opublikowania: 10:15, 8 stycznia 2026

Kategorie: Aktualności