Wyjazdem do głogowskiego Multikina na świetny film animowany „Orzełek Iggy”, pokazującym zgubne skutki tkwienia non stop z nosem przed ekranem smartfona, zakończyliśmy tegoroczny cykl zimowych zajęć dla dzieci z terenu Gminy Głogów!
Szkoda, że lodowa pogoda sprawiła, że musieliśmy odwołać dwie wycieczki (nie było niestety możliwości, by przesunąć je na inny termin), ale dzięki temu całe ferie mogły przebiec komfortowo i bezpiecznie dla dzieci, a to najważniejsze. Oprócz zajęć stacjonarnych i wyjazdu do kina dzieci odwiedziły jeszcze jeleniogórski Fun Park oraz park trampolin Euro Jump w Lesznie.
Serdecznie dziękujemy firmie HIL-BUS za profesjonalne zabezpieczenie transportu na wycieczki, dziękujemy także wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji zajęć!
Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękują Wam opiekunki świetlic i wyjazdów: Aga, Basia, Czesia, Ewelina, Kasia, Natalia i Sylwia. A my bierzemy się za przygotowywanie czwartkowego Tłustego Czwartku na ludowo w Przedmościu, na który wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!







