Zapraszamy na kulinarno-kulturalne gofrowanie! (23.02)

Halo, łasuchy małe i duże! Świetlica środowiskowa i biblioteka w Przedmościu serdecznie zapraszają na warsztaty kulinarno-kulturalne zatytułowane „GOFROWANIE!”, podczas których wspólnie będziemy kucharzyć, zajadać, może nawet coś poczytać i – dobrze się bawić! Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 23 lutego o godzinie 15. Liczba miejsc ograniczona, zapisy pod numerem tel. podanym na plakacie. Serdecznie zapraszamy i młodszych, i dorosłych – do zobaczenia!

Data opublikowania: 11:56, 18 lutego 2026

Kategorie: Aktualności