CBK serdecznie zaprasza miłośników czytania na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, czyli na Książkowe Pogaduchy! Widzimy się w środę 6 maja o godz. 18 w bibliotece w Serbach, gdzie porozmawiamy m.in. o powieści Anny Dziewit-Meller „Juno”. Jak zawsze zachęcamy do przyniesienia własnych książek – ostatnio czytanych albo ulubionych, które chętnie polecilibyśmy innym. Jak zawsze będzie miło i słodko – do zobaczenia!

