Zapraszamy na kolejny Wtorek Seniorek – 22.07

Halo, Seniorki i Seniorzy z Przedmościa i okolic! Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów serdecznie zaprasza na kolejny WTOREK SENIOREK! Czekamy na Was 👉 22 lipca o godz. 11 w sali CBK w Przedmościu. To będzie wesołe i ciekawe spotkanie W KRATKĘ 🙂 Do zobaczenia!

WTOREK SENIOREK to cykliczne spotkania kulturalne dedykowane Seniorkom i Seniorom Gminy Głogów. Spędzamy razem miłe chwile przy kawce, herbatce i czymś słodkim. Nie wahaj się, przyjdź sam lub sama, albo zaproś sąsiada lub sąsiadkę i przybywajcie razem! O nudzie nie może być mowy!

Data opublikowania: 10:16, 18 lipca 2025

Kategorie: Aktualności