Halo, Seniorki i Seniorzy z Przedmościa i okolic! Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów serdecznie zaprasza na kolejny WTOREK SENIOREK! Czekamy na Was
22 lipca o godz. 11 w sali CBK w Przedmościu. To będzie wesołe i ciekawe spotkanie W KRATKĘ
Do zobaczenia!
WTOREK SENIOREK to cykliczne spotkania kulturalne dedykowane Seniorkom i Seniorom Gminy Głogów. Spędzamy razem miłe chwile przy kawce, herbatce i czymś słodkim. Nie wahaj się, przyjdź sam lub sama, albo zaproś sąsiada lub sąsiadkę i przybywajcie razem! O nudzie nie może być mowy!

