Zajęcia w świetlicy środowiskowej w Wilkowie

Tymczasem przenosimy się z naszą kamerą do świetlicy środowiskowej w Wilkowie, gdzie dzieje się dużo, barwnie i smacznie! W ostatnich dniach mieliśmy już między innymi zabawy z chustą, przygotowywanie i dekorowanie drewnianych serduszek, a także wspólne przygotowywanie i pieczenie rabarbarowych bułeczek! Czy warto wpadać do Wilkowa na popołudniowe spotkania? No ba! Pani Czesia pozdrawia i serdecznie zaprasza!

Data opublikowania: 10:43, 13 maja 2026

Kategorie: Aktualności