Za nami spektakl teatralny o Piecuchu – 27.02

W piątek 27 lutego w świetlicy w Serbach odbyło się przedstawienie „O najwspanialszym Piecuchu” w wykonaniu Teatru Barnaby. Na spektakl licznie przybyli uczniowie szkoły w Serbach, których przywitał Starosta Głogowski Michał Wnuk. Pełna sala, dużo śmiechu, doskonała gra aktorska, nietypowa forma teatru drewnianych figur – to nie mogło się nie podobać! Dziękujemy bardzo Powiatowi Głogowskiego za zrealizowanie w naszej gminie kolejnego wydarzenia w ramach Powiatowego Cyklu Teatralnego.

Data opublikowania: 19:29, 28 lutego 2026

Kategorie: Aktualności