Wytwórnia porcelany uruchomiona w Turowie! – 10.03

– No dobrze, z porcelanki, ale gdzie ta porcelana?

– A trzeba sobie ją wyrobić!

Toteż młode uczestniczki barankowych zajęć w turowskiej świetlicy raźno wzięły się do pracy, oczywiście dopingowane przez Panią Kasię! Trochę skrobi, trochę magicznych płynów, odrobina wałka… A jak już powstała porcelankowa masa, można było przystąpić do wykonywania wielkanocnych ozdóbek. Dziękujemy za wspólną zabawę i serdecznie pozdrawiamy!

Data opublikowania: 09:56, 13 marca 2026

Kategorie: Aktualności