Dzisiejszy Wtorek Seniorek w Przedmościu był senny i magiczny… Ale nie dlatego, że wiało nudą, bynajmniej! Po prostu uczestniczki spotkania wykonywały serduszkowe łapacze snów! I teraz mogą spać spokojnie, aż do następnego spotkania 🙂 Pozdrawiamy i zapraszamy za tydzień!

