Rozpoczynamy drugi sezon serialu „Wtorek Seniorek” w Przedmościu! Dziś wspólnie z uczestniczkami spotkania robiliśmy drewnianą osłonę na świeczkę… teoretycznie. Teoretycznie, bo panie już znalazły inne zastosowania dla tego fikuśnego cudeńka, takie jak: pojemnik na słodycze, skrytka na klucze, schowek na okulary lub bibeloty! W każdym razie zabawa była świetna, a czas minął szybko. Dziękujemy za spotkanie, do zobaczenia za tydzień!

