Podczas dzisiejszego Wtorku Seniora Panie z radością kontynuowały zmagania z haftem diamentowym. Było także sporo opowieści o niezwykłych życiowych wydarzeniach
Przy okazji zwiedziliśmy salę spotkań zespołu Przedmościanki, podziwiając zebrane trofea! ![]()
W przyszłym tygodniu Wtorek Seniorek wyjątkowo się nie odbędzie, ale już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie 7 października, które będzie miało coś wspólnego z… dyniami!

