oto kolejny Wtorek Seniorek minął nam niepostrzeżenie, bo przy miłych i absorbujących zajęciach czas płynie jeszcze szybciej. Dziś kolejne zajęcia rękodzielnicze z szydełkowaniem w roli głównej i kolejne podziękowania od nas dla Pani Agnieszki, która stała się już dobrą duszą wtorkowych spotkań, służąc Paniom swym talentem i zaangażowaniem. A że aniołków nigdy za wiele, widzimy się już za tydzień na kolejnej rękodzielniczej sesji. Serdecznie zapraszamy i niezmiennie przypominamy, że wtorkowe spotkania senior(k)owe są otwarte i bezpłatne – można zawsze przyjść i miło spędzić z nami czas!


