Halo, Seniorki i Seniorzy z Przedmościa i okolic! Serdecznie zapraszamy na kolejny WTOREK SENIOREK! Czekamy na Was 15 lipca o godz. 11 w sali CBK w Przedmościu.
Na najbliższym spotkaniu zapraszamy Was na… zwiedzanie – odwiedzimy między innymi Muzeum Narodowe w Krakowie! Przyjdźcie koniecznie, pan przewodnik serdecznie zaprasza!
———-
WTOREK SENIOREK to cykliczne spotkania kulturalne dedykowane Seniorkom i Seniorom Gminy Głogów. Spędzamy razem miłe chwile przy kawce, herbatce i czymś słodkim. Nie wahaj się, przyjdź sam lub sama, albo zaproś sąsiada lub sąsiadkę i przybywajcie razem! O nudzie nie może być mowy!

