Jeśli dziś wtorek, to jesteśmy w… Przedmościu na Wtorku Seniorek! Dziś to, co Panie lubią najbardziej, czyli odrobina haftu i rozpoczęcie projektu „Szydełko”! Pięknie się działo, ciąg dalszy nastąpi. Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Gniewosz za zaangażowanie i podzielenie się swą wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne spotkanie już za tydzień!


