Halo, Seniorki i Seniorzy z Przedmościa i okolic! Witamy w Nowym Roku i Serdecznie zapraszamy na kolejny WTOREK SENIOREK! Czekamy na Was
13 stycznia o godz. 11 w sali CBK w Przedmościu. Wróble ćwierkają, że to będzie bardzo ciekawe spotkanie z tajemniczymi szkatułkami w tle
Serdecznie zapraszamy zarówno dotychczasowe bywalczynie, jak i nowe osoby – przyjdźcie i spędźcie z nami czas! Do zobaczenia!
WTOREK SENIOREK to cykliczne spotkania kulturalne dedykowane Seniorkom i Seniorom Gminy Głogów. Spędzamy razem miłe chwile przy kawce, herbatce i czymś słodkim. Nie wahaj się, przyjdź sam lub sama, albo zaproś sąsiada lub sąsiadkę i przybywajcie razem! O nudzie nie może być mowy!

