Kolejny Wtorek Seniorek w Przedmościu (24.02) upłynął nam na słodko. Panie przygotowywały przepyszną szarlotkę z pianką. Szczególnie ochoczo zaangażowały się Wiesława oraz Aleksandra, która zarzekała się równocześnie, że jest antytalentem kulinarnym – Pani Olu, no jak można tak kłamać! 😉 Czas pieczenia pyszności na tyle mocno się dłużył, że absolutnie nikt już nie miał cierpliwości czekać na studzenie i ni stąd, ni zowąd ciepła szarlotka po prostu… ZNIKNĘŁA! Serdecznie pozdrawiamy, do zobaczenia za tydzień!

