Wtorek Seniorek i zdrowa sałatkowa uczta (21.10)

Kolejny Wtorek Seniorek w świetlicy środowiskowej CBK GG w Przedmościu za nami! Tym razem było wyjątkowo smacznie i zdrowo, udaliśmy się bowiem do kuchni na spotkanie ze zdrowymi sałatkami, ze szpinakiem w roli głównej! Ponadto szlifowane były rozpoczęte w zeszłym tygodniu bookfoldingowe projekty świątecznych drzewek – pięknie to wszystko wyszło, gratulujemy wytrwałości i zdolności! Serdecznie pozdrawiamy i już dziś serdecznie zapraszamy na spotkanie w kolejnym tygodniu!

Data opublikowania: 11:53, 22 października 2025

Kategorie: Aktualności