Wtorek Seniorek i wielkanocne ovijanie! – 10.03

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, więc na dzisiejszym Wtorku Seniorku w Przedmościu doszło do bliskiego spotkania z… JAJEM! Pod czujnym okiem Pani Czesi uczestniczki świetnie się bawiły, przyozdabiając styropianowe jajeczka sznurkami, kokardkami, piankowymi i papierowymi różyczkami, drewnianymi drobiazgami. Każde dziełko stało się niepowtarzalną kreacją i małym dziełem sztuki. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy za tydzień!

Data opublikowania: 09:51, 13 marca 2026

Kategorie: Aktualności