Wtorek Seniorek i kwiatowe bombki (2.12)

Na spotkaniach z cyklu „Wtorek Seniorek” nie ma to tamto – jest wtorek, jest świetna atmosfera, jest następne wyzwanie! Tym razem Panie zmierzyły się z kolejną formą zdobnictwa, a było to wykonywanie kwiatowych bombek. Efekty? Naszym zdaniem rewelacja! Agnieszka i Natalia serdecznie dziękują za spotkanie i już dziś zapraszają za tydzień na ostatni w tym roku Wtorek Seniorek. A nuż pojawią się kolejne nowe osoby? Zapraszamy!

Data opublikowania: 09:51, 3 grudnia 2025

Kategorie: Aktualności