Na spotkaniach z cyklu „Wtorek Seniorek” nie ma to tamto – jest wtorek, jest świetna atmosfera, jest następne wyzwanie! Tym razem Panie zmierzyły się z kolejną formą zdobnictwa, a było to wykonywanie kwiatowych bombek. Efekty? Naszym zdaniem rewelacja! Agnieszka i Natalia serdecznie dziękują za spotkanie i już dziś zapraszają za tydzień na ostatni w tym roku Wtorek Seniorek. A nuż pojawią się kolejne nowe osoby? Zapraszamy!



