Wtorek Seniorek – spotkanie z kosmetykami! (9.09)

wtorek seniorek kosmetyki

Halo, Seniorki i Seniorzy z Przedmościa i okolic! Serdecznie zapraszamy na kolejny WTOREK SENIOREK! Czekamy na Was 👉 9 września o godz. 11 w sali CBK w Przedmościu. To będzie bardzo ciekawe spotkanie z 🧴 kosmetykami w tle, które poprowadzi dla Was nasz ✨ Gość Specjalny! ✨ Do zobaczenia!

WTOREK SENIOREK to cykliczne spotkania kulturalne dedykowane Seniorkom i Seniorom Gminy Głogów. Spędzamy razem miłe chwile przy kawce, herbatce i czymś słodkim. Nie wahaj się, przyjdź sam lub sama, albo zaproś sąsiada lub sąsiadkę i przybywajcie razem! O nudzie nie może być mowy!

Data opublikowania: 08:58, 8 września 2025

Kategorie: Aktualności