Halo, Seniorki i Seniorzy z Przedmościa i okolic! Serdecznie zapraszamy na kolejny WTOREK SENIOREK! Czekamy na Was
9 września o godz. 11 w sali CBK w Przedmościu. To będzie bardzo ciekawe spotkanie z
kosmetykami w tle, które poprowadzi dla Was nasz
Gość Specjalny!
Do zobaczenia!
WTOREK SENIOREK to cykliczne spotkania kulturalne dedykowane Seniorkom i Seniorom Gminy Głogów. Spędzamy razem miłe chwile przy kawce, herbatce i czymś słodkim. Nie wahaj się, przyjdź sam lub sama, albo zaproś sąsiada lub sąsiadkę i przybywajcie razem! O nudzie nie może być mowy!

