Czas na krótki meldunek z kolejnego styczniowego Wtorku Seniorek w sali CBK GG w Przedmościu! To było spotkanie w klimacie włóczki i szydełka. Dla tych mniej biegłych maskotki – panda i lew, a tym lubiącym wyzwania Pani Agnieszka pomagała w wykonaniu swojego autorskiego projektu aniołka. Z kolei Pani Kazia wybrała stolarkę i własnoręcznie wykonała pojemnik na drobiazgi. Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia za tydzień!

