Wtorek Seniorek – 5 sierpnia spotkanie z makramą!

Halo, Seniorki i Seniorzy z Przedmościa i okolic! Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów serdecznie zaprasza na kolejny WTOREK SENIOREK! Czekamy na Was 5 sierpnia o godz. 11 w sali CBK w Przedmościu. To będzie wesołe i ciekawe spotkanie Z MAKRAMOWYM RĘKODZIEŁEM! Do zobaczenia!

WTOREK SENIOREK to cykliczne spotkania kulturalne dedykowane Seniorkom i Seniorom Gminy Głogów. Spędzamy razem miłe chwile przy kawce, herbatce i czymś słodkim. Nie wahaj się, przyjdź sam lub sama, albo zaproś sąsiada lub sąsiadkę i przybywajcie razem! O nudzie nie może być mowy!

Data opublikowania: 08:45, 4 sierpnia 2025

Kategorie: Aktualności