Witajcie w palmiarni! Wtorek Seniorek, Przedmoście, 24.03

Witajcie w palmiarni! A może to Las Palmas albo Palm Springs? A nie, to przecież sala CBK zamieniona w palmowe studio projektowe! Ostatni przed świętami Wtorek Seniorek upłynął oczywiście na przygotowaniach do Wielkanocy, a dokładniej do Niedzieli Palmowej, ponieważ na spotkaniu uczestniczki tworzyły palemki wielkanocne. Choć panie używały tych samych materiałów, każde dziełko było inne i niepowtarzalne – ot, magia…

Na kolejny Wtorek Seniorek zapraszamy za dwa tygodnie już po świętach. Wszystkiego dobrego, do zobaczenia!

Data opublikowania: 13:44, 26 marca 2026

Kategorie: Aktualności