W świetlicy środowiskowej w Serbach zrobiło się prawdziwie wiosennie!
A wszystko za sprawą radosnego dekorowania wiosennych buteleczek. Było kolorowo, pistacjowo i po prostu pięknie. Twórcza atmosfera, uśmiechy i mnóstwo dobrej energii – tak przywitaliśmy wiosnę! No i wiadomo: takich pięknych dzieł na pewno nikt nie zaniesie do butelkomatu!
Pozdrawiamy i oczywiście serdecznie zapraszamy na kolejne świetlicowe zajęcia!

