Wiosenne zdobnictwo butelkowe – Serby, 24.03

W świetlicy środowiskowej w Serbach zrobiło się prawdziwie wiosennie! 🌸 A wszystko za sprawą radosnego dekorowania wiosennych buteleczek. Było kolorowo, pistacjowo i po prostu pięknie. Twórcza atmosfera, uśmiechy i mnóstwo dobrej energii – tak przywitaliśmy wiosnę! No i wiadomo: takich pięknych dzieł na pewno nikt nie zaniesie do butelkomatu!

Pozdrawiamy i oczywiście serdecznie zapraszamy na kolejne świetlicowe zajęcia!

Data opublikowania: 13:45, 26 marca 2026

Kategorie: Aktualności