Gdy na dworze chłód i ziąb, warto przyjść do świetlicy środowiskowej w Wilkowie, by przy rozpalonym kominku miło i radośnie spędzić czas, na przykład podczas kreatywnych warsztatów „Owiń sobie choinkę”, przeprowadzonych przez Panią Czesię w piątek 27 listopada. Wyszło wspaniale, uczestniczki spotkania stworzyły piękne, kolorowe ozdoby. Dodajmy do tego rodzinną atmosferę, ciepłą herbatkę i długie rozmowy… Kto nie był, niech żałuje. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywny udział i stworzenie świetnej atmosfery, pozdrawiamy!




