Wieczór planszówek i karcianek w Przedmościu (7.11)

Trzygodzinny wieczór z mnóstwem gier planszowych i karcianych upłynął nam po prostu błyskawicznie! W sali CBK w Przedmościu było gwarnie i wesoło. Przewracały się wieże Jengi, pionki śmigały po polach, graliśmy między innymi w skojarzenia (Pictureka), karcianki (Uno), gry z kostkami w rolach głównych (Nogi stonogi, Złota załoga). A poza tym jak zawsze Monopoly, Gorący ziemniak, Kim jestem, wesoły Twister, ćwiczące refleks Dobble i wiele, wiele innych. Nic dziwnego, że chrupki, paluszki i ciasteczka znikały błyskawicznie! Prowadzący spotkanie Natalia i Leszek dziękują za wspólnie spędzony czas!

Data opublikowania: 21:40, 7 listopada 2025

Kategorie: Aktualności