Warsztaty Wszystkich Świętych w Borku i Turowie (22-24.10)

W środę 22 października w świetlicy w Borku odbyły się pierwsze z dwóch zaplanowanych warsztatów tworzenia stroików. Grupa pań pod czujnym okiem Kasi Machoty i Czesi Sławińskiej z niemałym kunsztem projektowała i własnoręcznie tworzyła barwne kompozycje z igliwia, kwiatów i innych dodatków. Dodajmy do tego świetną atmosferę i już mamy gotowy przepis na bardzo udane popołudnie.

Z kolei w piątkowe popołudnie nasza świetlica środowiskowa w Turowie nabrała pięknych barw, a to za sprawą kolejnych warsztatów tworzenia stroików, przeprowadzonych przez Czesię i Kasię. Trzeba przyznać, że uczestniczki spotkania talenty zdobnicze mają we krwi! Gratulujemy pięknych kompozycji i dziękujemy za miłe spotkanie!

Data opublikowania: 10:20, 28 października 2025

Kategorie: Aktualności