W niedzielę 30 listopada skorzystaliśmy z zaproszenia (dziękujemy!) i odwiedziliśmy remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedmościu, by „przedpremierowo” obejrzeć powstającą tam izbę tradycji strażackich. Zgromadzone dotychczas zbiory i ich opracowanie robią wrażenie. To doskonała inicjatywa, która pozwoli poszerzyć ofertę kulturalną Gminy Głogów. Gratulujemy i pozdrawiamy!




