W sobotę 14 marca w świetlicy w Turowie odbył się przemiły wieczór z okazji Dnia Kobiet, współorganizowany przez naszą świetlicę środowiskową prowadzoną przez sołtyskę Kasię. Wszystkiego dobrego dla uczestniczek tego miłego wydarzenia!

W sobotę 14 marca w świetlicy w Turowie odbył się przemiły wieczór z okazji Dnia Kobiet, współorganizowany przez naszą świetlicę środowiskową prowadzoną przez sołtyskę Kasię. Wszystkiego dobrego dla uczestniczek tego miłego wydarzenia!
Data opublikowania: 13:10, 16 marca 2026
Kategorie: Aktualności