Udany Dzień Kobiet w roześmianym Wilkowie – 8.03

Za nami Dzień Kobiet w sołectwie Wilków! Podobno na wieść o tym, że imprezę firmują Pani Czesia i Pani Basia, do naszej świetlicy przybył sam Sławomir! Było przepysznie, były upominki, a także muzyczny występ utalentowanego Kacpra. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za przemiłe spotkanie

Data opublikowania: 13:43, 9 marca 2026

Kategorie: Aktualności