Za nami Dzień Kobiet w sołectwie Wilków! Podobno na wieść o tym, że imprezę firmują Pani Czesia i Pani Basia, do naszej świetlicy przybył sam Sławomir! Było przepysznie, były upominki, a także muzyczny występ utalentowanego Kacpra. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za przemiłe spotkanie

