Tworzymy palemki w Pracowni Orange w Przedmościu (23.03)

Pozostajemy w duchu przedświątecznych spotkań rękodzielniczych! Pracownia Orange i świetlica środowiskowa w Przedmościu serdecznie zapraszają na rodzinne warsztaty tworzenia palemek wielkanocnych, które odbędą się w poniedziałek 23 marca o godz. 16 w sali CBK Przedmoście. Prosimy o zgłoszenia pod numerem tel. podanym na plakacie. Będzie wiosennie i arcyprzyjemnie, do zobaczenia!

Data opublikowania: 09:04, 17 marca 2026

Kategorie: Aktualności