W drugiej połowie listopada naszą bibliotekę i świetlicę środowiskową w Przedmościu odwiedziły wszystkie grupy przedszkolaków ze szkoły podstawowej. Dzieci miały okazję między innymi obejrzeć przygotowane przez Agnieszkę i Natalię przedstawienie kukiełkowe zatytułowane „Spotkanie z bajką”, a także wziąć udział w różnorodnych zajęciach plastycznych, podczas których projektowały i wykonywały kukiełki. Dziękujemy za odwiedziny i jak zawsze serdecznie zapraszamy na kolejne radosne spotkania!

