Teatr Barnaby wystąpił w Przedmościu (25.09)

W czwartek 25 września w sali CBK dzieci ze Szkoły Podstawowej w Przedmościu obejrzały przedstawienie zatytułowane „Kalamona” w wykonaniu Teatru Barnaby, zorganizowane z inicjatywy Powiatu Głogowskiego – dziękujemy! Magiczna opowieść o Kalamonie, który rzucił czar i związał wszystkie wiatry, zabierając radość i ciepło, przeniosła dzieci w niezwykły świat teatru pełen emocji, humoru i przygód. To była doskonała okazja, by przeżyć magię teatru blisko domu!

Data opublikowania: 20:16, 30 września 2025

Kategorie: Aktualności