Cieszy się Zuzia, raduje Przemek – za nami fajny wieczór palemek! W czwartek 19 marca w świetlicy środowiskowej w Serbach dzieci wykonywały palemki wielkanocne. Ozdabiały je piórkami, gałązkami bazi oraz kolorowymi kwiatkami, wykazując się przy tym dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Brawo Wy!

