Świat palemek w świetlicy w Serbach – 19.03

Cieszy się Zuzia, raduje Przemek – za nami fajny wieczór palemek! W czwartek 19 marca w świetlicy środowiskowej w Serbach dzieci wykonywały palemki wielkanocne. Ozdabiały je piórkami, gałązkami bazi oraz kolorowymi kwiatkami, wykazując się przy tym dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Brawo Wy!

Data opublikowania: 13:32, 26 marca 2026

Kategorie: Aktualności