W środowe popołudnie 28.01 w Bibliotece w Serbach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Książkowe pogaduchy”. Tym razem tematem przewodnim spotkania była powieść Petry Dvorakovej „Jestem głód”, jak zawsze pojawiły się czytelnicze polecajki. A kolejne spotkanie naszego Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się w… Głogowie. Szczegóły niebawem!

