I oto kolejny dzień Tygodnia Bibliotek w Serbach upłynął nam w niezwykle ciepłej i radosnej atmosferze! W środę 6 maja odwiedziły nas grupy Stokrotek oraz Motylków ze szkoły w Serbach!
Podczas spotkania dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o chłopcu, który zrozumiał, że pszczoły nie są wrogami ludzi i nie trzeba się ich obawiać. Była to doskonała okazja do rozmowy nie tylko o przyrodzie, ale także o emocjach – o tym, że każdy z nas je przeżywa, a wszystkie uczucia są ważne i potrzebne.
Na zakończenie zajęć mali uczestnicy wykonali pracę plastyczną, wyklejając buźki przedstawiające ich dzisiejszy nastrój. Było dużo uśmiechu, kreatywności i wspólnej zabawy. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny!

