Tłumnie, radośnie i kolorowo w świetlicy środowiskowej w Serbach! Młode mieszkanki naszej gminy chętnie wzięły udział w warsztatach robienia bransoletek. Miła atmosfera + dużo kreatywnej zabawy = przepiękne efekty! Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

