Z przewodnikiem po Grodźcu Małym

grodziec spacer plakat

W imieniu grupy nieformalnej mieszkańców Grodźca Małego serdecznie zapraszamy w niedzielę 24 września o godz. 15 na spacer historyczny po Grodźcu, zbiórka przy świetlicy.

Każda miejscowość ma swoją historię. Również Grodziec Mały może pochwalić się wielowiekowymi dziejami. Zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy o zabytkach, wydarzeniach i ciekawostkach związanych z historią Grodźca Małego – zarówno dorosłych, jak też młodzież i dzieci. Przewodnikiem będzie Marcin Kuchnicki – regionalista, pasjonat historii lokalnej, wiceprezes Towarzystwa Ziemi Głogowskiej. Spacer jest częścią projektu „Coraz Bliżej Kultury: inicjatywy kulturalne w Gminie Głogów”.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów u sołtysa wsi – tel. 886-602-342. Bardzo liczymy na Waszą obecność, do zobaczenia!

(Inicjatywa kulturalna „Pszczółka wie, co dobre – mieszkańcy Grodźca Małego też to poznają” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 15:43, 16 września 2023

Kategorie: Aktualności