Jak prastara mądrość ludowa głosi, rabarbar najsmaczniejszy jest w maju! Uczestniczki spotkania z cyklu „Wtorek Seniorek” w Przedmościu sprawdziły to osobiście, ponieważ zupełnie spontanicznie upiekły ciasto drożdżowe ze świeżym rabarbarem przyniesionym z własnych przydomowych ogródków! Czy wszyscy wiedzą, że rabarbar jest warzywem, a nie owocem? Oczywiście! I kolejne spotkanie pysznie się nam udało. Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy za tydzień!

