Słodki piknik z książką przy bibliotece (7.05)

Hej, młodziaki! A co powiecie na wiosenny, arcyprzyjemny SŁODKI PIKNIK Z KSIĄŻKĄ?! Biblioteka i świetlica środowiskowa w Serbach serdecznie zapraszają na teren zielony przy bibliotece, gdzie w czwartek 7 maja od godz. 16 czekać na Was będą wesołe atrakcje – między innymi ciasto czekoladowe, kocyki, spacerek, a także fajowe rozmowy o książkach! Zapisy pod numerem tel. podanym na plakacie. Ewelina i Sylwia czekają na Wasze zgłoszenia!

Data opublikowania: 11:05, 28 kwietnia 2026

Kategorie: Aktualności