Słodki kabaretowy Dzień Kobiet – 3.03

dk2

Kalendarzowy Dzień Kobiet już za kilka dni, ale Gmina Głogów uznała, że nie ma co czekać do ósmego, a że pogoda piękna, to tym bardziej! Nic więc dziwnego, że w niedzielne popołudnie 3 marca blisko 170 Pań przybyło do sali Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów na spotkanie z amatorskim autorskim kabaretem Blade Pojęcie.

Przybyłych gości powitał Wójt Gminy Głogów Bartłomiej Zimny. Składając wszystkim Paniom życzenia zdrowia, uśmiechu, pogody ducha, zaprosił na wspaniały wieczór. Następnie na scenie pojawiły się gwiazdy dzisiejszego Dnia Kobiet, czyli Agata, Marta i Krzysztof, którzy uraczyli nas soczystą dawką fantastycznych, inteligentnych, prześmiesznych skeczy, toteż sala w Przedmościu co rusz wybuchała salwami śmiechu i spontanicznymi oklaskami. Warto docenić, że wiele żartów i aluzji dotyczyło naszej gminy i jej specyfiki, co jak najlepiej świadczy o Artystach i ich zaangażowaniu w występ. Blade Pojęcie – bardzo serdecznie Wam dziękujemy!

Po kabaretowej porcji doskonałej rozrywki przyszła pora na poczęstunek, czyli na całe mnóstwo słodkich pyszności, pieczołowicie przygotowanych przez Panie z Centrum Biblioteczno-Kulturalnego. Wszystkie uczestniczki wydarzenia otrzymały także od Wójta Gminy Głogów pachnące upominki.

Drogie Panie – dziękujemy bardzo za tak liczne przybycie i skorzystanie z kabaretowej propozycji CBK. Wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta!

(fot. Piotr Gajek)

Więcej zdjęć z wydarzenia – w naszym profilu facebookowym.

Data opublikowania: 21:36, 5 marca 2024

Kategorie: Aktualności