II Forum Przyjaciół Kultury

forum

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem kultury w naszej gminie do udziału w II Forum Przyjaciół Kultury Gminy Głogów – spotkaniu organizowanym w ramach realizacji projektu „Coraz Bliżej Kultury: nowa odsłona kultury w Gminie Głogów”.

Podczas spotkania przedstawimy wstępne wnioski z przygotowywanej przez nas diagnozy kulturalnej Gminy Głogów. Omówimy także główne zasady konkursu inicjatyw, który zostanie ogłoszony w czerwcu br. W ramach konkursu będzie można zgłaszać pomysły działań na rzecz naszych lokalnych społeczności i przestrzeni publicznej. Najlepsze propozycje zostaną zrealizowane w partnerstwie z nami.

Do udziału w Forum zapraszamy między innymi: przedstawicieli organizacji, stowarzyszeń, grup nieformalnych działających na terenie Gminy Głogów, lokalnych liderów, pasjonatów kultury, radnych, sołtysów, przedsiębiorców, a także mieszkańców, którzy mają pomysły na projekty i działania kulturalne – bez względu na wiek.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 maja o godz. 14 w sali narad Urzędu Gminy Głogów (ul. Piaskowa, III piętro). Ze względów organizacyjnych prosimy o mailowe ([email protected]) lub telefoniczne zgłaszanie udziału (numery na plakacie, w godz. 10-16). Bardzo liczymy na Waszą obecność!

(Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 11:53, 22 maja 2023

Kategorie: Aktualności, Forum Przyjaciół Kultury