Seniorki poczuły nadchodzącą wiosnę – 3.03

O, tak, w powietrzu czuć już konkretne ciepełko, podobno ruszyły już pierwsze prace w ogródkach, ale kwiatów jeszcze nie widać. Dlatego też, aby jeszcze bardziej rozjaśnić domy i przyozdobić parapety, na dzisiejszych zajęciach z cyklu Wtorek Seniorek w Przedmościu uczestniczki tworzyły bibułowe kwiaty. Piękne, nieprawdaż? Do zobaczenia za tydzień!

Data opublikowania: 13:00, 9 marca 2026

Kategorie: Aktualności