Halo, Wilków i okolice! Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów serdecznie zaprasza seniorki i seniorów z terenu Gminy Głogów w środę 14 stycznia o godz. 16.45 do świetlicy w Wilkowie na zajęcia ruchowe z elementami jogi, pilates i profilaktyki, zatytułowane „Senior w formie”, wstęp bezpłatny!
Zajęcia odbywają się w świetlicy w Wilkowie w każdą drugą i czwartą środę miesiąca. Prowadzi je Pani Dorota Dziekańska-Dąbrowska – trenerka. Wystarczy przyjść i skorzystać, by poprawić swe samopoczucie i kondycję, odprężyć się, zmienić styl życia na zdrowszy, po prostu: miło spędzić czas!

