Senior w formie co dwa tygodnie w Wilkowie – 11.03

Nasza specjalna wysłanniczka zakradła się na dzisiejszy trening Wilkowskiego Fitness Klubu Junior Plus – czyli na prozdrowotne zajęcia profilaktyczne „Senior w formie”, dzięki czemu możemy podzielić się z Wami unikatowym materiałem zdjęciowym potwierdzającym, że wilkowscy seniorzy SĄ W FORMIE! Serdecznie pozdrawiamy i przypominamy, że kolejne bezpłatne zajęcia z Panią Dorotą w Wilkowie już za dwa tygodnie – korzystajcie!

Data opublikowania: 10:04, 13 marca 2026

Kategorie: Aktualności