Senior w formie – bezpłatne zajęcia w Wilkowie (10.09)

profilaktyka

CBK erdecznie zaprasza seniorki i seniorów z terenu Gminy Głogów w środę 👉 10 września o godz. 16.45 do świetlicy w Wilkowie na zajęcia ruchowe z elementami jogi, pilates i profilaktyki, zatytułowane „Senior w formie”!

Zajęcia odbywają się w świetlicy w Wilkowie w każdą drugą i czwartą środę miesiąca. Prowadzi je Pani Dorota Dziekańska-Dąbrowska – trenerka. Zajęcia są bezpłatne, wystarczy przyjść i skorzystać, by poprawić swe samopoczucie i kondycję, odprężyć się, zmienić styl życia na zdrowszy, po prostu: miło spędzić czas. Serdecznie zapraszamy!

Data opublikowania: 09:06, 8 września 2025

Kategorie: Aktualności