Scrapbooking i podpłomyki

warsztaty zabornia

Grupa nieformalna mieszkańców Zaborni i Borku, przy współpracy z Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Głogów, serdecznie zaprasza do udziału w inicjatywie „Poznajmy się! Kulturalna integracja Zabornia-Borek”, realizowanej w ramach projektu „Coraz Bliżej Kultury: inicjatywy kulturalne w Gminie Głogów”.

Przed nami dwa ciekawe wydarzenia. Już 7 października w świetlicy w Zaborni odbędą się warsztaty rękodzielnicze – można będzie spróbować swoich sił w szydełkowaniu, a także w technice zdobniczej zwanej z angielska scrapbookingiem (dekorowanie albumów ze zdjęciami, pamiątkami). Natomiast tydzień później Ranczo Zaborek zaprasza na warsztaty edukacyjno-kulinarne, których uczestnicy będą mogli poznać proces tradycyjnego wypieku podpłomyków i chleba. Szczegóły na plakatach. Zabornia zaprasza!

(Inicjatywa kulturalna „Poznajmy się! Kulturalna integracja Zabornia-Borek” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 10:10, 30 września 2023

Kategorie: Aktualności