Rozpoczynamy Tydzień Bibliotek w Serbach! – 4.05

Dziś w bibliotece w Serbach z radością rozpoczęliśmy obchody Tygodnia Bibliotek!

Spotkanie rozpoczęło się krótką i ciekawą rozmową na temat książek, biblioteki oraz zasad wypożyczania. Następnie dzieci z klasy IIIb z serbowskiej szkoły wzięły udział w kreatywnych warsztatach, podczas których własnoręcznie przygotowały wyjątkowe zakładki do książek, wyszywając kolorowe guziki na filcu.

Zajęcia przygotowały i poprowadziły Ewelina i Sylwia, stwarzając dzieciom inspirującą przestrzeń do wspólnego działania. Dzięki takim inicjatywom nauka, kreatywność i dobra zabawa mogą iść w parze.

Dziękujemy za ten piękny dzień, a na zdjęciach efekty naszej wspólnej pracy!

Data opublikowania: 09:58, 12 maja 2026

Kategorie: Aktualności